Dżem dobry

Witam Was wszystkich i każdego z osobna. Jeśli już „tu” zabłądziłeś to powinieneś wiedzieć, że mam na imię Kuba i zajmuję się fotografią. To co widzisz na swoim ekranie to moje blogo-portfolio, a właściwie dopiero takim się stanie w przyszłości, z czasem gdy zaczną się na nim pojawiać nowe wpisy i zdjęcia.

Moim ulubionym gatunkiem fotograficznym są portrety, jednak nie są mi obce również inne dziedziny fotografii. Na moim blogu oraz w moim portfolio będziecie mogli zobaczyć zarówno zdjęcia portretowe jak i reportaże z imprez sportowych, sesje ślubne, krajobrazy, komercyjne fotografie produktowe oraz wiele innych ciekawych projektów, w których miałem przyjemność uczestniczyć.

Obiektywnym okiem lubię fotografować w mało obiektywny sposób bardzo subiektywny świat (cokolwiek to znaczy – „artysty” nie da się zrozumieć 😀 ) Moje fotograficzne wizje są bardzo kolorowe, jednak nie brak w nich również czarno-białych historii. Jeśli spodobają Ci się moje zdjęcia to zachęcam do obserwowania mojej strony oraz polajkowania mnie na „twarzoksiążce”. Liczę również na ciekawe oferty współpracy i wspaniałe przygody przy realizacji nowych projektów fotograficznych.

Miłego oglądania 🙂

samoróbka3crp

 

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.